Nasza oferta

  • Serwis maszyn rolniczych i budowlanych
  • Hydraulika siłowa - naprawa regeneracja siłowników reduktorów, rozdzielaczy
  • Produkcja osprzętu do maszyn budowlanych
  • Sprzedaż maszyn nowych i używanych: koparko-ładowarki, nośniki, żurawie
  • Sprzedaż części do maszyn: nowych, regenerowanych, zamienników i używanych
  • Napełnianie klimatyzacji w maszynach budowlanych i rolniczych w terenie

 

Serwis maszyn rolniczych

Firma nasza stawia na kompleksowość obsługi klienta w zakresie serwisu maszyn rolniczych wszystkich marek, modeli i typów. Dysponujemy mobilnym serwisem i drobne naprawy, oraz przeglądy wykonujemy u klienta. Nasi klienci otrzymują niezawodną opiekę serwisową i dostęp do oryginalnych części zamiennych, oraz zamienników wysokiej jakości w przystępnych cenach. Firma Emax gwarantuje szeroki wachlarz usług w zakresie serwisu, oraz naprawy sprzętu rolniczego.

Wyróżnia nas profesjonalizm. Jesteśmy do Państwa ciągłej dyspozycji zarówno w godzinach pracy naszego przedsiębiorstwa, jak i poza nimi. Korzystając z narzędzi komunikacji elektronicznej macie Państwo pewność, że każde zgłoszenie i pytanie zostanie przez nas odebrane i zrealizowane niezależnie od czasu jego złożenia. Dbamy o potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Każda Państwa sugestia jest dla nas niezwykle ważna. To dla naszych klientów rozwijamy się i dbamy aby nasz personel był kompetentny. Bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach by podnosić ciągle jakość usług. To właśnie dla Państwa wydłużamy godziny pracy naszego serwisu, aby w sezonie żniw zbożowych każda usterka mogła być naprawiona jak najszybciej. Służymy fachowym doradztwem technicznym w zakresie obsługi i serwisu maszyn i urządzeń rolniczych obecnych na naszym rynku. W naszej firmie do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny. Każdy może liczyć na maksimum naszej uwagi i zaangażowania.

Najwyższej klasy zaplecze serwisowe to nie tylko najnowszy sprzęt diagnostyczno- naprawczy, ale przede wszystkim świetnie wyszkoleni mechanicy. W Firmie Emax znajdą Państwo zarówno kompletną infrastrukturę serwisową, jak i zespół doświadczonych serwisantów. Jako serwis współpracujemy bezpośrednio z producentami. Prowadzimy serwis głównie pogwarancyjny większości dostępnych na rynku marek. Nasze samochody serwisowe, kompletnie wyposażone w sprzęt naprawczy, pozwalają nam na przeprowadzenie większości napraw u klienta. Skuteczność i mobilność naszej ekipy serwisowej widać zwłaszcza w przypadkach nagłych, wymagających naszego zdecydowanego działania. Posiadamy dokumentację serwisową, oraz katalogi części zamiennych.

Doceniamy naszych stałych klientów, którzy w firmie Emax mogą liczyć na korzystne rabaty za usługi, oraz części zamienne. Oferta naszej firmy jest bardzo konkurencyjna w zakresie pełnej obsługi serwisowej urządzeń i maszyn rolniczych.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy. Na wszelkie pytania odpowiadamy także drogą telefoniczną lub mailową.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.